Авторизація
12.07.2024  Повідомлення про технічний збій веб-сайту ДП «Енергоринок»!
Читати більше 
 
28.06.2024  Привітання директора ДП «Енергоринок» з нагоди 28-річчя Конституції України!

28 червня цього року Україна відзначає 28-му річницю прийняття Конституції України – Основного Закону України, що закріплює основи суспільного ладу, суверенітету, державного устрою, системи, порядку утворення, принципів організації і діяльності державних органів, прав та обов’язків громадян.

Сьогодні, в умовах повномасштабного російського вторгнення і численних злочинів окупантів, усі ми по новому оцінюємо значення цінностей, закладених у Конституції України.
Основний Закон є ядром консолідації Українського народу.

Незмінний упродовж століть цивілізаційний вибір Українського народу ми вкотре відстоюємо у збройній боротьбі проти російської агресії. Московська влада робила і робить спроби присвоїти українську історію, поцупити наші надбання, наших людей, дітей, майбутнє.

Сьогодні громадяни України, які чинять спротив російському вторгненню, виконують свій конституційний обов’язок. Ми успішно протистоїмо агресору, що зневажає юридичні норми та міжнародне право. Підтримка закордонних партнерів наближає нашу Перемогу
та притягнення до відповідальності держави-терориста.

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з цим визначним для кожного українця святом!

Бажаю вам сил та наснаги для плідної роботи на благо України, задля її Перемоги, відбудови і відновлення в межах її конституційних кордонів!

Слава Україні!

Героям слава!