Орієнтовний графік
роботи Ради ОРЕ, її робочих груп та комісій у березні 2017 року

Станом на 23.03.2017
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
   
1


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Позачергові збори
Ради ОРЕ

2


3


4


5


6


11-00 - 14-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань забезпечення виконання фінансових зобов’язань між учасниками ОРЕ
Помилуйко Я.В.

7


8


9


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Позачергові збори
Ради ОРЕ

10


15-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ
Волков А.Є.

11


12


13


13-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ
Волков А.Є.

14


11-15 - 12-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ
Волков А.Є.

15


10-00 - 13-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань формування нормативно-правової бази,
яка
регулює діяльність суб’єктів ОРЕ та внесення змін до ДЧОРЕ та його додатків
Березовська К.В.

14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Спеціальна робоча група з розгляду питань формування обґрунтованого рівня цінових заявок
Маляр Д.М.

16


15-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань доопрацювання Правил ОРЕ
Волков А.Є.

17


10-00 - 13-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань забезпечення виконання фінансових зобов’язань між учасниками ОРЕ
Помилуйко Я.В.

14-00 - 16-15,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з технічних питань забезпечення роботи ОРЕ
Протопопова І.М.

18


19


20


11-00 - 13-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань розвитку конкуренції на ринку електричної енергії України
Лісовий Б.Г.

14-00 - 15-00,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Робоча група з питань стратегічного розвитку генеруючих потужностей та електричних мереж галузі Литвиненко Ю.В.

15-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Позачергові збори
Ради ОРЕ

21


14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Комісія з вирішення питань роботи постачальників за нерегульованим тарифом в Оптовому ринку електричної енергії України
Санченко Ю.М.

22


12-00 - 14-00,
Корсунь-Шевченківський район,
с. Виграїв

Збори Ради ОРЕ

23


24


25


26


27


14-00 - 17-30,
ДП «Енергоринок»,
кім.405

Позачергові збори
Ради ОРЕ

28


29


30


31