Перелік робочих груп
Ради ОРЕ



Робоча група Ради ОРЕ

Робоча група Ради ОРЕ

з технічних питань забезпечення роботи ОРЕ

 

п/п

П.І.Б. представника

Посада

Підприємства та організації, які запропонували кандидатури

з правом голосу

1

Протопопова
Ірина Миколаївна

 

Керівник робочої групи

Радник Генерального директора
ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»

ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО

2

Чепурна
Оксана Борисівна

- Заступник керівника робочої групи

Начальник департаменту адміністрування комерційного обліку електроенергії ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

3

Мітрошичев
Ігор Олегович

Менеджер департаменту з регуляторної політики ТОВ «ДТЕК»

ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»

4

Лук’янчук
Павло Степанович

Провідний інженер, керівник групи автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії
ДП «НАЕК «Енергоатом»

ДП «НАЕК «Енергоатом»

5

Бовтюх
Олександр Вікторович

Головний спеціаліст департаменту
з диспетчеризації електроенергії дирекції з комерційної діяльності
ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО»

ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»

6

Демкович
Ростислав Олегович

Начальник департаменту з виробництва та технічної політики
ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО»

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО»

7

Аміров
Яшар Рашидович

Заступник начальника відділу департаменту ремонтів
ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»

ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»

8

Малицький
Дмитро Вікторович

Начальник відділу по роботі з Оптовим ринком електроенергії Дирекції
з продажів
ПАТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО»

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

9

Луців
Петро Денисович

Заступник директора технічного з енергоаудиту
ПАТ «Хмельницькобленерго»

ПАТ «Хмельницькобленерго»

10

Курмаз
Андрій Миколайович

Заступник директора департаменту регуляторної політики ТОВ «Агенція інвестиційного менеджменту»

АТ «Прикарпаттяобленерго»

11

Жураковський
Вадим Васильович

Інспектор контрольно-ревізійної групи служби безпеки
ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»

12

Войтов

Ігор Віталійович

Начальник відділу  впровадження
та супроводу систем обліку
ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО»

ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО»

13

Шишацький
Олександр Юрійович

Головний спеціаліст відділу методології енергозбутової діяльності та роботи
із споживачами Департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля України

Міненерговугілля України

14

Попович
Владислав Іванович

Начальник Управління інноваційних технологій НКРЕКП

НКРЕКП

15

Представник

 

Антимонопольний комітет України

без права голосу

1

Михлик
Валерій Миколайович

Заступник директора
Асоціації «УкрТЕЦ»

Асоціація «УкрТЕЦ»

2

Ларіонов
Олег Вікторович

Комерційний директор
ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

3

Горянін
Артем Олександрович

Заступник директора з правового забезпечення ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

4

Житченко
Ольга Вікторівна

Заступник директора з правового забезпечення ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

5

Шульга
Олександр Вікторович

Начальник відділу з регуляторної діяльності ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

6

Миронов
Денис Григорович

Менеджер з регуляторної діяльності ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

7

Борисенко
Андрій Володимирович

Заступник генерального директора
з питань перспективного розвитку
та енергозберігаючих технологій
ТОВ «Укренергоконсалтінг»

АТ «Прикарпаттяобленерго»

8

Крижанівський
Ігор Олегович

Начальник виробничо-технічного відділу ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО»

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО»

9

Іляшевський
Володимир Олександрович

Керівник групи АСОЕ
ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО»

ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО»

10

Єгоров
Володимир Володимирович

Заступник комерційного директора
ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»

ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»

11

Карбань
Богдан Анатолійович

Директор департаменту інформаційних технологій ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»

ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО»

12

Пересунько
Василь Іванович

Заступник начальника департаменту адміністрування комерційного обліку електроенергії ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

13

Старинець
Володимир Дмитрович

Начальник відділу організації комерційного обліку електроенергії департаменту адміністрування комерційного обліку електроенергії ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

14

Шаров
Денис Олександрович

Головний технолог департаменту адміністрування комерційного обліку електроенергії ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

15

Биков
Андрій Олександрович

Провідний інженер відділу організації комерційного обліку електроенергії департаменту адміністрування комерційного обліку електроенергії ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

16

Крутоуз
Дмитро Ігорович

Начальник відділу формування та аналізу цін департаменту формування цін і розподілу навантажень ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

17

Крисан
Олександр Володимирович

Начальник відділу програмного забезпечення департаменту інформаційних комп’ютерних систем ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

18

Шараєвський
Федір Юрійович

Начальник сектору опрацювання додатків до договорів відділу договорів департаменту договірних відносин ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

19

Петренко
Сергій Леонідович

Директор з інформаційних технологій ПАТ «Хмельницькобленерго»

ПАТ «Хмельницькобленерго»